M E N U
Polar bear Black bear
polar bear
black bear

dijital ayınız


bubi'yi tanıyın


biz kimiz?
Dijital ayınız olarak bugün burada size büyüklüğün çok daha ötesinde bir hizmet sunmak için günden güne çabalamaktan mutluyuz. Yaratıcı fikirlerini uçsuz bucaksız hayal dünyasından alan ekibimizle, yüz ayı gücünde çalışıyoruz. Başladığımız işleri, üstlendiğimiz projeleri kusursuz bir şekilde finale taşımayı başarıyor, birlikte çalıştığımız markaların başarı hikâyelerinin yazılmasında aktif rol alıyoruz. İşimizi sanatla yoğuruyor, doğru kelimeleri yaratıcı tasarımlarla bir araya getiriyoruz. Günün sonunda arkamıza yaslanıp bir işi daha başarıyla tamamlamış olmanın rahatlığını yaşarken, tatlı bir sarsıntıya maruz kalıyoruz. Sarılmak isteyeceğinizi en başında söylemiştik…


neler yaparız?
Birlikte çalıştığımız tüm markaları kendi markamız gibi kucaklar ve işlerimize o markayı benimseyerek başlarız. Ekip olarak motivasyonumuzun bu kadar yüksek olması, biraz da ‘sahiplenici ayı tutuşu’muza bağlı. Bir markanın ihtiyacı olabilecek bütün dijital hizmetleri bir noktada buluştururken, deneyimlerimiz ve becerilerimizle beklentilerin tam karşılığı çözümler yaratırız. Merak etmeyin işimizi gayet sakince yaparız.

Yeteneklerimizin içeriğine biraz yakından bakmak gerekirse; web sitesi geliştirme başta olmak üzere kurumsal kimlik çalışmaları, içerik yönetimi, sosyal medya danışmanlığı, reklam planlama, yazılım geliştirme, kampanya yönetimi gibi konularda hizmet veriyoruz. Her markanın bir hikâyesi olduğuna inanıyor ve ondan aldığımız ilhamla dijital dünyadaki vitrininizi etkileyici bir hale getiriyoruz. İnsanların yazılanları okumayı değil, görmeyi istediğini çok iyi biliyoruz.

Mutlu müşteriler edinmek ve markalar için başarı hikâyeleri yazmak umuduyla çıktığımız bu yolculukta, epeyce yol aldık. Aslında çalışmayı hayal ettiğiniz zeki, çevik, creative ajanstan biraz daha fazlasıyız. Tanışmak, birlikte çalışmak ve yolculuğumuza dâhil olmak isterseniz, bize bir ‘merhaba’ diyebilirsiniz.

Koca yürekli dijital ayınız…